Potencjał – SG Imagi-Nation

Potenciał

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Dzisiaj uwolnimy nasz wspólny potencjał.

Przez jakiś czas nie pisałem. Powodów było w tym kilka ale główny to problemy z podstawowymi sprawami życiowymi takimi jak… dach nad głową ;). Sytuacja w której jestem, jest bardzo wyczerpująca, zarówno psychicznie jak i fizycznie… i emocjonalnie. Dlatego jeszcze przez moment wstrzymam się z prowadzeniem Przeglądu Portfela. Ale okej.. tytuł tego wpisu to „Wspólny Potencjał”…. jedziemy z koksem ^^

Dobrzy ludzie

Jest dużo dobrych ludzi ja tym świecie. Ostatnio przeżywałem małe załamanie i gdy podzieliłem się swoimi odczuciami na Facebooku to dostałem na prawdę fajne feedback ze strony znajomych. Dotarło do mnie wiele ciepłych słów wsparcia i zrozumienia. Zawsze wierzyłem w innych ale tylko czasem zdarza mi się wierzyć w siebie. Wiecie kiedy? Wtedy kiedy tworzę 🙂

Kiedy piszę książkę, bloga, robię wideo albo muzykę, kiedy programuję albo robię grafikę, kiedy uczę się tworzyć coś z niczego, wtedy czuję, że się spełniam i że uwalniam częściowo swój potencjał. Właśnie.. częściowo bo pełen potencjał uwalnia się wtedy, kiedy robi się wspaniałe rzeczy ze wspaniałymi i dobrymi ludźmi, masą pozytywnej energii i fajnym, konkretnym celem. Dlatego właśnie ruszamy z projektem Shin-Geek Imagi-Nation. Zbieramy do jednej grupy dobrych ludzi, którzy chcą tworzyć coś razem. Filmy, muzykę, komiksy.. wszystko co przyjdzie nam do głowy.

Współpraca i Nasz Potencjał

Często jest tak, że chciało by się zrobić coś niezwykłego ale brakuje ludzi. Sami mięliśmy już kilkukrotnie sytuację, w której chcieliśmy nagrać ciekawy film ale brakowało nam do tego aktorów, rąk do pomocy przy świetle czy sprawnych i kreatywnych główek do tworzenia scenariusza.

Wy też tak czasem macie… że chcieli byście coś zrobić ale w sumie to nie wiadomo co? Właśnie tutaj ma się pojawiać Imagi-Nation.

Jeżeli wszystko pójdzie dobrze i będziemy wytrwale działać to w przyszłości z tego projektu może narodzić się bardzo fajna sieć partnerska, która pozwoli nam wszystkim zarabiać na tym co lubimy robić. Żeby tak się stało, trzeba jednak najpierw zainwestować swój czas i energię i dać coś od siebie. Głęboko wierzę, że zainwestowany potencjał zwróci się po trzykroć jak i nie więcej. Najważniejsze jest utrzymanie pozytywnego myślenia i przede wszystkim działanie!

 

Robić a nie marudzić

Wiecie co jest kluczem do sukcesu? Działanie i wytrwałość.

Podobno najciężej jest pokonać samego siebie. Mój osobisty problem to nadmierny perfekcjonizm. Żeby było dobrze, nie musi być perfekcyjnie. Przede wszystkim musi być zrobione. Trzeba działać szybko, iść za ciosem i robić, robić, robić. W końcu musi się udać. Każda kolejna próba to nowe doświadczenia i są o wiele więcej warte niż godziny spędzone na obmyślaniu i rozkminianiu co może pójść nie tak. Plan jest ważny ale powinien być zrobiony szybko i poglądowo. Tak, żeby jak najszybciej dało się zacząć go egzekwować.

Co dalej?

Dalej trzeba po prostu działać. Dołącz do grupy. Nie musisz nic umieć, wystarczy, że chcesz coś z nami tworzyć. Jako Imagi-Nation, rozwijamy siebie nawzajem. Wierzymy w Ciebie tak samo jak Ty wierzysz w nas. Możliwości są nieograniczone. Wystarczy chcieć 🙂

Co będziemy robić?

Tak jak wspomniałem, chcemy ruszać ze wspólnymi projektami. Czasem potrzebujemy ludzi do występów, czasem do obsługi technicznej ale główny cel jest taki, żeby realizować projekty, w których każdy będzie mógł pokazać co na prawdę potrafi. Wiele z nas, ma talenty, którymi nie dzieli się za bardzo ze światem.. a może warto? To może być wszystko: gotowanie, śpiewanie, żonglowanie, wychowywanie dzieci, jazda na niedźwiedziu, tresura mrówek.. no wszystko co tylko was jara. Jeżeli Wy macie z tego radochę to my chcemy to pokazać światu. Pokażmy to razem. Mnie osobiście najbardziej jara w życiu i świecie, pokazywanie co wspaniałego potrafią robić ludzie i co daje im radość z życia… i interakcja tego z innymi.

DOŁĄCZ DO GRUPY

Daj znać innym!

shares